Hakkımızda

www.dogalolanhersey.com e-ticaret sitesi M.Cerrahoğlu İkram Org. Tan. Hizmetleri Ltd. Şti’nin bir markası olup Alparslan Sukan tarafından yönetilmektedir. 1983 yılından beri sektörün içinde yer alan Alparslan Sukan A.B.D.'de "Otel ve Restoran Yönetimi" eğitimi almış olup, Habitat II City Summit Konferans Vadisi koordinatörlüğü, İstanbul'da gerçekleşen birçok konser ve konferansta catering ve danışmanlık hizmeti, çeşitli restoranların kuruluş danışmanlığı ve işletmesini yapmış,1989'dan bugüne American Hotel & Lodging Association'ın Marmara Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Swissotel Eğitim Okulu ve Özyeğin Üniversitesi'ndeki programlarında yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak hizmet vermiştir. Halen Haliç Üniversitesi Gastronomi Bölümü Danışma Kurulu üyeliği ve Faruk Saraç MYO Sürekli Eğitim Merkezinde yarı zamanlı ders vermekte ve bölüm danışmanlığı yapmaktadır.

 

Bu tarz doğal gıdalar satan birçok site olmakla beraber, bu sitenin amacı organik ve/veya doğal, kesinlikle kimyasal bulaşmamış, geleneksel tarım metotları ile üretilmiş gıdaların yanı sıra gıda dışı bir çok ihtiyacın da tek çatı altında karşılanmasını sağlayıp, doğal yaşamla ilgili workshopların, webinerlerin ve eğitimlerin de yapıldığı bir portal olmaktır.

 

Bir sonraki hedefimiz, bu mecrada, koymuş olduğumuz katı etik ve doğal yaşam kriterlerini karşılayan tüm tedarikçilerin kendi ürünlerini, aradaki kişileri çıkartarak son kullanıcıya aracısız ulaştırarak burayı bir doğal yaşam portalı olarak kullanmaktır.